Sledování Objednávky

 

Pokud vaše objednávka byla již odeslána, zde můžete sledovat na cestě vaši zásilku. Podací číslo zaslané do emailu zadejte do následujícího odkazu na stránce Global Cainiao a stiskněte Track/Sledovat.

 

Mezinárodní přeprava: global.cainiao.com

Česká pošta: postaonline.cz/trackandtrace

 

(Jakmile zásilka dorazí do země určení(Destination arrived), tak budou do několika dní dostupné informace o zásilce na stránce české pošty.)

 

Nápověda: (global.cainiao.com)

Zadejte své sledovací číslo bez mezer a pomlček, jedno na řádek. Lze přidat až 30 sledovacích čísel.

 

"Not Found" - nenalezeno.

Podací číslo nebylo v tuto chvíli nalezeno, příčinou může být:

- Vaše sledovací číslo je nesprávné, neplatné nebo již zastaralé.

- Dopravce váš balíček dosud nepřijal.

- Dopravce dosud nezadal informace o sledování vašeho balíčku.

- Obecně platí, že poté, co odesílatel odešle váš balíček, dopravce jej zpracuje a poté naskenuje a zadá informace o sledování. Mezi těmito událostmi skenování a sledováním dostupnosti v jejich systému může být zpoždění. Zpracování obvykle trvá několik dní, proto se informace o sledování nemusí zobrazit online okamžitě, zkuste to sledovat později.

 

"Waiting for Carrier to pick Up"Čekání na vyzvednutí dopravce.

- Zboží čeká na vyzvednutí. Obecně to znamená, že dopravce obdržel zprávu a vyzvedne si balíček později.

 

"Delivered" - Doručeno.

- Zboží bylo úspěšně doručeno adresátovi.

- Ve většině případů stav doručení znamená, že dopravce úspěšně doručil tento balíček. Pokud jej adresát neobdržel, doporučujeme vám kontaktovat odesílatele zásilky nebo přepravce s žádostí o vysvětlení.

 

"Leaving Origin" - Balíček je na cestě ze země odeslání.

- Obecně to znamená, že váš balík opustil zemi původu, kde byl balíček odeslán. Nebojte se, pokud zjistíte, že nejde balíček přímo do české republiky, zásilka může být doručena do centrálního depa v jiné zemi, kde je poté odeslána české poště nebo zásilkovně.

 

"Arrive at Destination" - Balíček dorazil do země určení.

- Za normálních okolností to znamená, že váš balíček dorazil do cílové země, ale před doručením musíte počkat na odbavení.

 

"Waiting for Pick Up" - Balíček čeká na vyzvednutí.

- Tento stav znamená, že zásilka dorazila na poštu a čeká na vyzvednutí nebo jen na cestě na poštu. Uvědomte si prosím lhůtu pro vyzvednutí zásilky. Doporučujeme vám proto kontaktovat přepravce a vyzvednout si zboží co nejdříve. Doporučujeme vám vyzvednout si balíček co nejdříve, jinak může být vrácen odesílateli.

 

Nejčastější dotazy:

 

Proč se ukázalo, že zásilka má zpoždění při dodání?

- Pokud se vaše zásilka opozdí s doručením, může to být způsobeno neplatnou adresou nebo telefonním číslem příjemce. V této situaci by se příjemce měl pokusit navázat spojení s poštou.

Proč se stále nic neaktualizovalo po stavu zásilky "Arrive at Destination"?

- Bylo to obecně proto, že informace nebyly aktualizovány cílovou zemí. Doporučujeme kontaktovat místní poštu, kde získáte další informace.

Kdy mohu sledovat zásilku na stránce České pošty?

- Jakmile zásilka dorazí do země určení(Destination arrived), tak budou do několika dní dostupné informace o zásilce na stránce české pošty(postaonline.cz/trackandtrace). Jakmile česká pošta bude mít zásilku v přepravě, tak ze zkušenosti bude během 2-4 prac. dní doručena.