Ochrana práv

Nákupní galerie Dannyfashion.cz prosazuje politiku plné transparentnosti a souladu s právem, v rámci níž se snaží všemi prostředky bránit porušování práv duševního vlastnictví a prosazuje postupy oznamování a vyřazování a proaktivní a preventivní opatření.

 

Všichni, kdo se na virtuální nákupní galerii Dannyfashion.cz setkají s porušováním práv duševního vlastnictví mohou napsat na email info@dannyfashion.cz. Pomůžete tak k odhalení těch, kteří nerespektují práva duševního vlastnictví. Dannyfashion.cz nákupní galerie postihuje obchodníky nabízející zboží porušující práva duševního vlastnictví třetích stran, v případě závažného porušování hrozí obchodníkům mimo pokut i zablokování celého účtu.

 

Virtuální nákupní galerie Dannyfashion.cz není v souladu s čl. 14 Směrnice 2000/31/ES o elektronickém obchodu, zákonem č. 480/2004 Sb. a "Safe Harbor" ustanovením 17 U.S.C. §§ 512 Digital Millenium Copyright Act (DMCA) odpovědná za porušováním práv duševního vlastnictví ve svém virtuálním prostoru, pokud o nich neví.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení