Ochrana práv

Nákupní galerie Dannyfashion.cz prosazuje politiku plné transparentnosti a souladu s právem, v rámci níž se snaží všemi prostředky bránit porušování práv duševního vlastnictví a prosazuje postupy oznamování a vyřazování a proaktivní a preventivní opatření.

 

Všichni, kdo se na virtuální nákupní galerii Dannyfashion.cz setkají s porušováním práv duševního vlastnictví mohou napsat na email info@dannyfashion.cz. Pomůžete tak k odhalení těch, kteří nerespektují práva duševního vlastnictví. Dannyfashion.cz nákupní galerie postihuje obchodníky nabízející zboží porušující práva duševního vlastnictví třetích stran, v případě závažného porušování hrozí obchodníkům mimo pokut i zablokování celého účtu.

 

Virtuální nákupní galerie Dannyfashion.cz není v souladu s čl. 14 Směrnice 2000/31/ES o elektronickém obchodu, zákonem č. 480/2004 Sb. a "Safe Harbor" ustanovením 17 U.S.C. §§ 512 Digital Millenium Copyright Act (DMCA) odpovědná za porušováním práv duševního vlastnictví ve svém virtuálním prostoru, pokud o nich neví.